Jesteś zainteresowany tą inwestycją?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 (22) 244 11 90

Dwell Well SACHAROWA
KOMERCYJNY AKADEMIK NA BIELANACH

Głównym atutem budynku hotelowo-usługowego jest lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra Słodowiec w dzielnicy Bielany oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Dzielnica ta oraz przylegający Żoliborz to pełne zieleni dzielnice, uważane za jedne z najbardziej urokliwych części Warszawy. Zamieszkuje tam ok. 300 tys. mieszkańców i znajduje sie aż 5 uczelni wyższych. Świetnie skomunikowane z bogatą infrastrukturą.

W niedalkiej okolicy znajduje się wyjazd z miasta w kierunku Łodzi i Poznania, co istotne dla osob podróżujących biznesowo w te rejony. Położenie natomiast przy głównych ulicach dzielnic, daje pewność szybkiego dojechania w dowolne miejsce w Warszawie. Idealnie wachlarz środków transportu dopełnia stacja rowerowa, która nie tylko pozwala na szybkie przemieszczanie się do niedalekich miejsc, ale także stanowi atrakcję w planowaniu weekendowych atrakcji.

Wiodącą funkcją budynku jest oferta hotelowa, mieszcząca hotel 1* na kondygnacjach od +1 do +7. Łącznie 405 samodzielnych pokoi hotelowych z łazienką i aneksem kuchennym.

Na parterze zaprojektowano powierzchnie usługowe z możliwością dowolnej aranżacji i podziału przez przyszłych najemców. Na kondygnacji -1 zaplanowano lokale usługowe dostosowane do potrzeb międzynarodowej sieci fitness klubu.

Dodatkowo budynek będzie posiadał 234 miejsca postojowe w garażu podziemnym.